ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ ВІД ЄВРОПЕЙСЬКИХ ВИРОБНИКІВ

  •  

ЗАМОВИТИ

ДЗВІНОК

РОЗДРІБНИМ КЛІЄНТАМ

Зробити правильний вибір якісних автозапчастин серед великої кількості виробників допоможуть наші кваліфіковані менеджери. Робіть замовлення через e-mail, послугу «замовити дзвінок», чи задайте будь-яке питання онлайн. Ми завжди раді Вам допомогти.

Точні дані автомобіля допоможуть нам безпомилково і якісно виконати підбір необхідних запчастин та оформити замовлення. Замовити доставку Ви зможете у наших менеджерів попередньо узгодивши вигідні для Вас умови

 

 

ОПТОВИМ КЛІЄНТАМ

Ми пропонуємо оптовим клієнтам максимальні знижки, каталожну документацію, підтримку асортименту продаж. Спеціальне програмне забезпечення надасть Вам можливість бачити наявність запчастин у нас на складі, Вашу ціну та можливість замовлення.

 

Ми доставляємо замовлення кур’єрською службою

«Нова пошта»

Доставака товару оплачується при отриманні замовлення післяплатою, оплатою через Приват24, чи банківською карткою.

ЗАВАНТАЖИТИ ДЗЕРКАЛЬНИЙ СКЛАД

Дане оновлення призначене для спец. програмного забезпечення. За детальною інф. звертайтесь до онлайн консультанта чи дивіться розділ КОНТАКТИ.

ДОСТАВКА

Скачати наш повний прайс, товари в наявності на складі:

ГАРАНТІЯ

1. На запчастини, придбані в компанії Авто Трейд, що встановлені сертифікованою СТО з дотриманням всіх технологічних норм та правил, надається гарантія – 6 місяців з дати встановлення на СТО.

2. Товар може бути повернений в 14-денний строк в оригінальній упаковці, без слідів використання та пошкоджень. Наявність товарного, касового чеків та документа, що посвідчує особу, обов’язкова (п 1 ст. 20 ЗУ «Про захист прав споживачів», п. 7.3 ЗУ «Про застосування РРО»).

Увага! Продавець не відповідає за якість запчастин, встановлених з порушенням технології (п. 12 ст. 14 ЗУ «Про захист прав споживачів»).

3. Гарантійні умови не поширюються на автозапчастини:

- неправильно підібрані за каталогом;

- пошкоджені при встановленні;

- встановлені з порушенням технології виконання ремонтних робіт;

- модифіковані при  встановленні;

- електротовари поверненню не підлягають.

 

 

Поділитися в соц. мережах

м. Чернівці, вул Гайдара 1-«З»

оптовий відділ (0372) 57-94-74, 57-94-75

магазин (0372) 57-94-72, 57-94-73

 

Создание, продвижение, обучение Z&G web studio.